Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 04/29/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
 Tue 04/30/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
Elmhurst, TESC Indoor Facility 6:00p 7:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice  Training Indoor @ TESC facility 6:00 PM to 7:00 PM  SG 
 Wed 05/01/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
 Thu 05/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00a 8:30a  >SELECT> U12 Boys Soccer Team Practice    KR 
6:00p 7:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice  Berens Turf C  SG 
7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
 Fri 05/03/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Charles, Eastside Sports Complex 8:00p 9:30p  >SELECT> 15U Boys Select Team Game    EH 
 Sat 05/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Crestwood, Crestwood Soccer 9:00a 10:00a  >SELECT> 10U Boys Select Team Game Crestwood SC 2009   KR 
Berens Park 4:00p 5:20p  >SELECT> 12U Girls Select Team Game Morris United Wear Green  BL 
Elmhurst, Berens Park 6:00p 7:30p  >SELECT> 16U Boys Select Team Game    EH 
Butterfield Park 4:30p 5:30p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game Chicago Empire   MT 
Elmhurst, Salt Creek Park 1:00p 2:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game ECSA 2010 WHITE   KR 
LaGrange, Lyons HS 3:30p 4:30p  >PREMIER> 13U Boys Premier Team Game LTSC Away Game. Please arrive 45 minutes before Kickoff.  MT 
Naperville , Nike Park 2:30p 3:30p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game NSA 2010 Boys Red Field 2  SG 
Oak Brook, Oak Brook Polo Fields 10:30a 11:40a  >PREMIER> 12U Girls Premier Team Game Eclipse East Wear Green  BL 
 Sun 05/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Addison, Community Park 3:00p 4:00p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game Inter FC   KR 
Carol Stream, American Legion Field 1:15p 2:45p  >SELECT> 13U Girls Select Team Game Synergy SC   SF 
Chicago, Montrose Turf Fields 3:00p 4:30p  >SELECT> 19U Boys Soccer Team Game CFJ City Wear Green  BL 
Elmhurst, Berens Park 10:00a 11:30a  >SELECT> 15U Boys Select Team Game  Field C  EH 
Berens Park 2:00p 3:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game SC connection  reschedule from 4/14 "snowout"; berens park C turf field  TW 
4:00p 6:00p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game CSA   JB 
Eldridge Park East 2:30p 3:30p  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Game Elmhurst City   KR 
4:00p 5:00p  >SELECT> 09U Girls Select Team Game Kopion   KR 
Elmhurst, Elmhurst, Eldridge 3:00p 4:00p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game LTSC   MT 
Elmhurst, Golden Meadows 11:00a 12:00p  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Game Team Chicago   KN 
1:00p 2:00p  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Game LTSC   KN 
Elmhurst, Golden Meadows 2:30p 3:30p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game Typhoons FC   RD 
Elmhurst, Wagner Center 11:00a 12:15p  >SELECT> 08U Girls Soccer Team Game Elmhurst City Please arrive at 10:45 AM for warm ups.  KR 
York Commons 1:00p 2:00p  >SELECT> 07U Academy Spring Game    KR 
2:00p 3:00p  >SELECT> 08U-U10 Academy Spring Game    KR 
Lombard, Four Season Pk 12:00p 1:00p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game FIREBIRDS SC BLACK   MT 
Minooka, Arbor Lakes Field 10:30a 11:50a  >SELECT> 12U Girls Select Team Game RUSH SOUTH 09 PREMIER Wear Green  BL 
Naperville, Frontier Park 9:10a 10:10a  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Evolution   JK 
5:00p 6:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Game Wolf SC   SF 
Wheaton, Seven Gables Park 9:15a 10:15a  >SELECT> 09U Boys Select Team Game Wheaton Wings 2010 Black Field 1  SG