Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 05/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
 Tue 05/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Grass "A" 5:30a 7:00a  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice    SG 
5:30p 7:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice    SG 
Berens Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
 Wed 05/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
7:45p 9:15p  >SELECT> 19U Boys Soccer Team Game CFJ City Wear Green - Turf Field C  BL 
 Thu 05/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00a 8:30a  >SELECT> U12 Boys Soccer Team Practice    KR 
7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
Elmhurst, TESC Indoor Facility 5:30p 7:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice  Indoor  SG 
 Fri 05/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Pioneer Park 5:00p 6:00p  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Game Elmhurst FC   KN 
Elmhurst, Salt Creek Park 6:30p 7:30p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game ECSA 2010 NAVY   KR 
Woodridge, Woodridge ARC 7:30p 8:30p  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Tourney Wheaton Wings INDOOR TURF FIELD 4  MT 
 Sat 05/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elgin, Elgin Sports Complex 12:00p 1:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game Lifezone Gladiators 2010   SG 
Elmhurst, Berens Park 4:00p 5:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Game Berwyn Blazers On Berens Turf C  SF 
6:00p 7:30p  >SELECT> 16U Boys Select Team Game    EH 
8:00p 9:30p  >SELECT> 15U Boys Select Team Game  Field C  EH 
Elmhurst, Berens Park - Turf D 6:30p 8:00p  >SELECT> 13U Girls Select Team Game Synergy SC On Berens Turf D  SF 
Elmhurst, Butterfield Park 4:30p 5:30p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game Glen Ellyn Lakers Rescheduled Rainout game  SG 
Elmhurst, Pioneer Park 4:00p 5:00p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game Chicago Dynasty   RD 
Glen Ellyn, Ackerman Pk 7:45p 8:45p  >SELECT> 10U Boys Select Team Tourney  Indoor field  MT 
Woodridge, ARC, Woodridge 3:00p 4:00p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Tourney  field 4 indoor  MT 
4:00p 5:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Tourney  field 1  MT 
Woodridge, Woodridge ARC 8:30a 9:30a  >SELECT> 09U Girls Select Team Tourney Firebirds fc red INDOOR TURF FIELD 4  MT 
9:00a 10:00a  >PREMIER> 09U Boys Black Team Tourney Rush South 2010 ARC FIELD 3  MT 
10:00a 11:00a  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Tourney Tinley Park Bobcats ARC FIELD 3  MT 
10:30a 11:30a  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Tourney  field 4 indoor  MT 
11:00a 12:00p  >SELECT> 09U Girls Select Team Tourney RUSH SOUTH ARC FIELD 3  MT 
11:30a 12:30p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Tourney Rush South 2010 INDOOR TURF FIELD 4  MT 
1:00p 2:00p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Tourney Naperville Eagles ARC FIELD 3  MT 
2:00p 3:00p  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Tourney Chicago Rush ARC FIELD 3  MT 
3:00p 4:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Tourney Bolingbrook SC ARC FIELD 1  MT 
 Sun 05/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Eldridge Park East 11:00a 12:20p  >SELECT> 12U Girls Select Team Game Tinely Frankfort SC Force Wear Green  BL 
2:30p 3:30p  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Midwest FC   JK 
York Commons 3:00p 4:15p  >SELECT> 08U Girls Soccer Team Game FESTIVAL TEAMS Please arrive at 2:45 PM for warm up  KR 
4:15p 5:30p  >SELECT> 08U Boys Soccer Team Game FESTIVAL TEAMS Please arrive at 4:00 PM for warm ups  KR 
Oak Park, Percy Julian MS 6:30p 7:30p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game OPRF ALLIANCE   RD 
River Grove, Triton College 8:30a 10:00a  >SELECT> 19U Boys Soccer Team Game AAC Eagles Wear Green  CB 
Wheaton, Whittier School 2:00p 3:00p  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Game Synergy green   KN 
Woodridge, ARC, Woodridge 11:00a 12:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Tourney  field 3   MT 
2:00p 3:00p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Tourney  field 3   MT 
Woodridge, Woodridge ARC 9:00a 10:00a  >PREMIER> 09U Boys Green Team Tourney Naperville Eagles ARC FIELD 3  MT 
10:00a 11:00a  >SELECT> 09U Girls Select Team Tourney Lisle Football Villareal ARC FIELD 3  MT 
12:00p 1:00p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Tourney Bolingbrook SC ARC FIELD 3  MT