Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 10/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park Field C 6:00p 7:30p  >PREMIER> 13U Girls Premier Team Practice    JR 
7:30p 9:00p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Practice    JR 
Elmhurst , Eldridge Park 4:30p 5:30p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game TESC PREMIER GREEN   MT 
Elmhurst, Elmhurst Eldridge 4:30p 5:30p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game TESC PREMIER BLACK   MT 
Elmhurst, Plunkett Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 10U Boys Select Team Practice  Plunkett Park (grass field closest to tracks)  SG 
 Tue 10/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park Field C 7:00p 8:30p  >SELECT> 14U Girls Select Team Practice    SF 
Elmhurst, Plunkett Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice    MT 
 Wed 10/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park Field C 6:00p 7:30p  >PREMIER> 13U Girls Premier Team Practice    JR 
7:30p 9:00p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Practice    JR 
 Thu 10/17/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00a 8:30a  >SELECT> U12 Boys Soccer Team Practice    KR 
Elmhurst, Plunkett 7:30p 9:00p  >SELECT> 14U Girls Select Team Practice    SF 
Elmhurst, Plunkett Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice    MT 
 Fri 10/18/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 5:00p 6:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice    MT 
Elmhurst, East End Park 7:00p 8:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game ECSA   MT 
Northbrook, Techny Prairie Park 7:30p 9:00p  >SELECT> 17U Girls Soccer Team Game Eclipse Select North Black President's Cup Match --Techny Park  SG 
 Sat 10/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park Field C 7:00p 8:30p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Game LTSC Select 04   JR 
Elmhurst, Crestview Park 4:30p 5:30p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game LTSC Travel White   RD 
Elmhurst, East End Park 3:00p 4:00p  >PREMIER> 12U Boys Premier Team Game ECSA   KN 
Elmhurst , Eldridge Park 3:00p 4:00p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game Joga Bonito FC   KR 
4:30p 5:30p  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Evolution   KR 
LaGrange, Gordon North Eas 4:00p 5:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game LTSC   KR 
LAGRANGE , GORDON PARK 2:30p 3:30p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game LTSC   MT 
LaGrange, Lyons HS 2:00p 3:30p  >SELECT> 15U Girls Select Team Game LG Celtics   JB 
Naperville, Frontier Park 2:00p 3:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game Team Chicago   MT 
Oak Brook, Oak Brook Polo Field 12:30p 1:30p  >SELECT> 10U Boys Select Team Game OBSC 2010 Blue Oak Brook Polo grounds   SG 
Plainfield, Clow Stephens Park 11:00a 12:00p  >SELECT> 09U Girls Select Team Game CFJ WEST RED Please arrive 30 minutes before kickoff!  KR 
Roselle, Lake Park East HS 1:30p 3:00p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Game Lancer SC   JR 
 Sun 10/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Brookfield, Brookfield, Ehlert Park 9:00a 10:00a  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game RBFC   MT 
Elmhurst, Berens Grass "A" 2:00p 3:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game Crestwood   MT 
Elmhurst, Berens Park 10:00a 11:30a  >SELECT> 17U Girls Soccer Team Game Palatine Celtic SC Black Berens C Turf field  SG 
Elmhurst, Berens Park Field C 10:00a 11:30a  >PREMIER> 13U Girls Premier Team Game LG Celtics Setantii 07   JR 
6:00p 7:30p  >SELECT> 14U Boys Select Team Game LTSC   MT 
Elmhurst, Conrad Fischer 2:30p 3:30p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game Firebirds fc red   RD 
Elmhurst, Conrad Fisher 1:00p 2:00p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game Burbank Bulldogs FC   MD 
Elmhurst , Eldridge Park 1:00p 2:00p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game LISLE TOTTENHAM   MT 
Elmhurst, Eldridge Park North  4:00p 5:00p  >PREMIER> 10U Boys Green Team Game TESC PREMIER BLACK   MT 
Elmhurst, Elmhurst, Eldridge 4:00p 5:00p  >PREMIER> 10U Boys Black Team Game Firebirds   MT 
York Commons 12:00p 1:00p  >SELECT> 07U Jr Kickers Game Festival Games   KR 
1:00p 2:00p  >SELECT> 08U-U10 Jr Kickers Game FESTIVAL   KR 
3:00p 4:00p  >SELECT> 08U Boys Soccer Team Game Festival Games   KR 
4:15p 5:15p  >SELECT> 08U Girls Soccer Team Game Festival Games   KR 
Frankfort, Hickory Creak Middle Sch 9:00a 10:30a  >SELECT> 15U Girls Select Team Game Windy City   JB 
Frankfort, LincolnWay North HS 9:00a 10:00a  >SELECT> 11U Girls Select Team Game TFSC Force   MT 
Glen Ellyn, Glenbard South High 2:15p 3:40p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game Synergy green   SF 
Lake Villa, Kickers SC Lake Villa 1:00p 2:30p  >SELECT> 19U Girls Soccer Team Game Kickers SC   BL 
Lombard, Westmore Woods 11:00a 12:00p  >PREMIER> 12U Boys Premier Team Game Firebirds 2008 White   KN 
Mokena, Buske Park 10:00a 11:00a  >SELECT> 09U Girls Select Team Game  Please arrive 30 minutes before kickoff!  KR 
Oak Park, Lindberg Park 2:30p 3:50p  >SELECT> 13U Girls Select Team Game Chicago Edge   BL 
Western Springs, Sereda Park 12:30p 1:30p  >PREMIER> 11U Girls Premier Team Game Chicago Empire   MT 
Westmont, West Hills Com. Church 1:00p 2:00p  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Empire   KR 
Wheaton, Briar Knoll Park 5:00p 6:00p  >PREMIER> 12U Boys Premier Team Game Synergy SC Green   KN